پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

تازه های خبری
دسته بندي اخبار 
کد خبر : ۲۰۰۸۰۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ 
مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی می‌گوید طی۷ سال گذشته حدود ۱۳۵ میلیارد دلار از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به خارج از کشور صادر شده است.
کد خبر : ۲۰۰۸۰۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ 
حسن قالیباف اصل، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار روز گذشته در صحن علنی مجلس، ضمن تشریح وضعیت بازارسرمایه و عملکرد سازمان بورس، تاکید کرد: اگر بازارگردان‌ها به طور کامل در بازار سرمایه فعال شوند تع ...
کد خبر : ۲۰۰۷۴۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ 
وزارت امور اقتصادی و دارایی طی پیامی هفته ملی آمار را به فعالان این عرصه راهبردی تبریک گفت/ در این پیام تصریح شده است: اهمیت آمار و اطلاعات به عنوان ابزاری برای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی موثر و کا ...
رئیس کل گمرک ایران به مناسبت روز ملی صادرات تشریح کرد: مشوق‌های تازه گمرك برای صادركنندگان 
کد خبر : ۲۰۰۶۸۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ 
رئیس کل گمرک ایران در آستانه روز ملی صادرات از اعطای تسهیلات و مشوق‌های بیشتر گمرکی به صادرکنندگان با هدف رونق تولید و ایجاد اشتغال در کشور خبر داد.
کد خبر : ۲۰۰۶۷۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ 
تصمیم اخیر در مورد فرآیند قیمت گذاری و تعیین سقف رقابت برای محصولات فولادی در بورس کالا، نتیجه ای جز توزیع رانت و تضییع حقوق پنجاه میلیون سهامداران نخواهد داشت.
کد خبر : ۲۰۰۶۷۷  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ 
هجدهمین اجلاس سالانه مراکز آموزش منطقه‌ای سازمان جهانی گمرک در منطقه آسیا، اقیانوسیه با حضور نمایندگان گمرکات کشورهای منطقه از جمله گمرک ایران برگزار شد.
رئیس کل بیمه مرکزی در دهمین سالگرد تاسیس بیمه کوثر: ۴ شركت بیمه جدید در راه است 
کد خبر : ۲۰۰۶۷۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ 
سلیمانی با حضور در مراسم دهمین سالگرد تاسیس بیمه کوثر، استراتژی این شرکت را در حوزه نوآوری و ارائه محصول جدید، مثبت ارزیابی کرد.
کد خبر : ۲۰۰۶۴۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ 
بیست و یکمین جلسه شورای‌عالی اجرای سیاست‎های کلی اصل (44) قانون اساسی در تاریخ 28 . 7. 1399 به ریاست معاون اول محترم رئیس جمهور و حضور وزرای امور اقتصادی و دارایی، دادگستری و کار،تعاون و رفاه اجتم ...
صفحه1از512345.بعدي.برو

5.7.13.0
گروه دورانV5.7.13.0