پنج‌شنبه, 8 آبان 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ 
  • کد خبر : ۱۹۷۲۲۲
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه ای ، هادی قوامی و رحمت ا... صادقیان را به ترتیب به سمت معاون امور حقوقی و مجلس این وزارتخانه و عضو شورایعالی بورس و اوراق بهادار منصوب کرد
‏‎بر اساس این گزارش، هادی قوامی دارای مدرك تحصیلی دكترای اقتصاد است و در دوره های هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ اسفراین و بام و صفی آباد بوده است
دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه ای ، هادی قوامی و رحمت ا... صادقیان را به ترتیب به سمت معاون امور حقوقی و مجلس این وزارتخانه و عضو شورایعالی بورس و اوراق بهادار منصوب کرد/ ‏‎بر اساس این گزارش، هادی قوامی دارای مدرک تحصیلی دکترای اقتصاد است و در دوره های هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ اسفراین و بام و صفی آباد بوده است/ ‏‎همچنین در سوابق کاری وی مسئولیت هایی چون عضویت هیأت علمی در دانشگاه فردوسی مشهد، نایب رئیسی کمیسون های برنامه و بودجه و محاسبات و حمایت از تولید ملی، عضویت کمسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی و نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای پول و اعتبار و شورایعالی اصل ۴۴ دیده می شود/ ‏‎رحمت ا... صادقیان عضو جدید شورای عالی بورس و اوراق بهادار نیز دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت است و در حال حاضر ریاست شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران و مدیریت عامل شرکت ملی انفورماتیک را بر عهده دارد/ ‏‎در سوابق کاری وی مسئولیت هایی چون معاونت امور هماهنگی، مجامع و مالکیت سهام بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، ریاست ستاد این بنیاد و ریاست شورای عالی جامعه حسابداران رسمی ایران به چشم می خورد/ ‏‎گفتنی است روز قبل مراسم تکریم از اسماعیل جلیلی و معارفه هادی قوامی معاون جدید امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد با حضور وزیر اقتصاد در محل این وزارتخانه برگزار شد/ وزیر اقتصاد در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند جلیلی در دوران تصدی این معاونت از قوامی خواست تا به روال دوران خدمتش در مسئولیت های قبلی، تلاش مضاعفی را در این جایگاه مهم برای تحقق اهداف مورد انتظار مبذول دارد.

‏‎دکتر دژپسند طی حکمی، هادی قوامی را به سمت معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب کرد.
‏‎به گزارش شبکه اقتصادی و دارایی ایران ( شادا)، هادی قوامی دارای مدرک‌تحصیلی دکترای اقتصاد است و در دوره های هشتم، نهم و دهم مجلس شورای اسلامی نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ اسفراین و بام و صفی آباد بوده است.
همچنین‏‎ عضویت هیأت علمی در دانشگاه فردوسی مشهد، نایب رئیسی کمیسون های  برنامه و بودجه و محاسبات و حمایت از تولید ملی، عضویت کمسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی و نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی در شورای پول و اعتبار و شورایعالی اصل ۴۴ دیده می شود.
بر اساس این گزارش رحمت ا... صادقیان عضو جدید شورای عالی بورس اوراق بهادار نیز دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت است و در حال حاضر عهده دار ریاست شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران و مدیریت عامل شرکت ملی انفورماتیک می باشد.
‏‎در سوابق کاری وی مسئولیت هایی چون معاونت امور هماهنگی، مجامع و مالکیت سهام بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، و ریاست ستاد این بنیاد و ریاست شورای عالی جامعه حسابداران رسمی ایران  به چشم می خورد.
 گفتنی است روز قبل مراسم تکریم اسماعیل جلیلی و معارفه هادی قوامی معاون جدید امور حقوقی و مجلس وزارت اقتصاد با حضور وزیر اقتصاد در محل این وزارتخانه برگزار شد.
وزیر اقتصاد در این جلسه ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند جلیلی در دوران تصدی این معاونت از قوامی خواست تا به روال دوران خدمتش در مسئولیت های قبلی، تلاش مضاعفی را در این جایگاه مهم برای تحقق اهداف مورد انتظار مبذول دارد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.13.0
    V5.7.13.0